 |
Dolga leta sem se boril sam. Potem pa sem naletel na eno mesto in vse se je spremenilo. Govorim o ambulantnem zdravljenju alkoholizma pri strokovnjakih, ki res znajo pomagati. Veste, alkoholizem je bolezen, ne slabost. In kar je najpomembneje - ni treba v bolninico. Sam sem preveril celoten postopek in vse uradne informacije so na voljo na tej povezavi: Dr Vorobjev [url=www.zdravljenjealkoholizma.com]www.zdravljenjealkoholizma.com[/url]. Po prvem tednu sem zautil razliko. e kogarkoli, ki ga imate radi ne ve, kam se obrniti - ne odlaajte. Drim pesti! |